Autorské kalendáře:

Zblízka ... a noha parou cválá ZOO
Kalendář pro rok 2001 "Zblízka", barevné fotografie přírodních motivů. Kalendář pro rok 2002 "... a noha parou cválá" na téma parních lokomotiv. Kalendář pro rok 2003 "ZOO", zvířata celého světa.
Samá slaná voda pro rok 2004 Rajman 2007 Kalendář 2008 pro společnost AGROTIP - Široký s.r.o.
Kalendář pro rok 2004 "Samá slaná voda pro rok 2004", samé moře. Muzeum a knihařská dílna Jendy Rajmana v Rožďalovicích, 2007. Kalendář 2008 pro společnost AGROTIP - Široký s.r.o., prodejce zemědělské
techniky.
Kalendář 2009 pro společnost AGROTIP - Široký s.r.o. Kalendář 2011 pro společnost DAGROS s.r.o. Kalendář 2012 pro společnost DAGROS s.r.o.
Kalendář 2009 pro společnost AGROTIP - Široký s.r.o., prodejce zemědělské techniky. Kalendář 2011 pro společnost DAGROS s.r.o., prodejce zemědělské techniky. Kalendář 2012 pro společnost DAGROS s.r.o., prodejce zemědělské techniky.
Kalendář 2013 pro společnost DAGROS s.r.o.
Kalendář 2013 pro společnost DAGROS s.r.o., prodejce zemědělské techniky.
A různé rodinné kalendáře.

Fotoalbum na Zonerama.com:

Fotografie
na fotoalbu
www.zonerama.com

Fotografie z Debrného:

Debrné
  • Debrné
  • Debrné 26 na mapách
  • Debrnské hry

Vybrané zakázky:

Rožďalovice
Muzeum a knihařská dílna Jendy Rajmana v Rožďalovicích.
Pohled Pilot František Mlejnecký
Pohledy pro Muzeum a knihařskou dílnu Jendy Rajmana v Rožďalovicích. Celková grafická podoba knihy Pilot František Mlejnecký.

Skládačka Sportovně rekreačního areálu Skládačka pro obec Vítězná, regenerace historického centra Huntířova
Prospekt (skládačka) Sportovně rekreačního areálu v Podhorním Újezdu a Vojicích. Prospekt (skládačka) pro obec Vítězná, regenerace historického centra Huntířova.

Naučné stezky:

Stezka Lesem Království Naučná stezka Lesů České republiky vedoucí z Hájemství na vodní nádrž Les Království. Grafická podoba, fotografie a spoluúčast na textové části. Pohledy naučné stezky.
Naučná stezka Schulzovy sady Grafická podoba panelů Naučné stezky Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem.

zpět